درباره ما

 

قبل از هر چیزی و حتی قبل تر از ایده ی راه اندازی یک فروشگاه انلاین لباس های وینتیج ، علاقه شخصی ما به این استایل و این لباس ها مارا به موقعیت کنونی وصل میکند .

استایل وینتیج می تواند دهه ها و دوره ها و همچنین اشیاء و‌ تولیدات مختلفی را در بر بگیرد اما علاقه ی ما به استایل لباس های دهه های ٧٠ و ٨٠ و ٩٠ بود که ما سال ها به جای لباس های مد روز بوتیکی این لباس های جذاب را به عنوان پوشش و استایل خود انتخاب کردیم.

و بعد تر تصمیم به جمع اوری و فروش این لباس ها گرفتیم و این بود که فعالیت خود را در پارکینگ پروانه تهران شروع کردیم ، جمعه بازاری که در ان با تعداد زیادی از مراجعه کننده هایی که به این استایل علاقه نشان دادند مواجه شدیم و در کنار ان یک صفحه ی اینستاگرام درست کردیم که در فضای مجازی ارتباط خود را با مشتری هایمان ادامه بدهیم و یک امکان فروش برای کسانی که در شهر های دیگر زندگی میکردند یا به پارکینگ پروانه دسترسی نداشتند فراهم کنیم .

به دلیل شرایط آن دوره پس از دو سال فعالیت در پارکینگ پروانه فعالیت خود را فقط به صورت انلاین ادامه دادیم و اکنون پس چهار سال فعالیت و بیش از پنجاه هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام و به دنبال امکان های ارتباطی بیشتر با دوستان جدید و علاقه مندان این استایل و‌همچنین معرفی تخصصی تر استایل وینتیج تصمیم به راه اندازی وبسایت گرفتیم .

از اولین روزهای فعالیت ما تا به امروز و در اینده معرفی و ارائه ی باکیفیت ترین برند ها و واقعی ترین لباس های استوک وینتیج مهم ترین هدف ما بوده و خواهد بود .

امیدواریم که همانند گذشته در اینده هم در جلب اعتماد و دوستی با شما موفق باشیم .

هفتم اردیبهشت هزار و چهارصد